Workshop Live Looping

Thuis / Workshops / Workshop Live Looping

Workshops op locatie

Alles word voor je geregeld

Het niveau wordt aangepast op de groep

Kwaliteit tegen een eerlijke prijs

where words fail music speaks

Workshop Live Looping

Altijd al zelf een muzikaal muziekstukje in elkaar willen zetten? De workshop Live Looping is het creëren van een geluidscollage, net zoals bij de Workshop Rap. Tijdens deze muzikale workshop wordt er gebruik gemaakt van een speciaal apparaat, een ‘loopstation‘. Hiermee kun je in verschillende lagen geluid opnemen. Uiteindelijk vormen die verschillende lagen geluid een verrassend en harmonieus geheel. De workshop live looping is perfect voor deelnemers om te ontdekken hoe je van verschillende soorten geluiden één geheel kunt maken dat ook nog eens lekker klinkt!

Het is niet altijd gewenst om als artiest met een hele band op te trekken. Dit heeft veelal financiële motieven, maar het zou ook gebrek aan ruimte kunnen zijn. Een artiest als Ed Sheeran staat internationaal bekend als een gebruiker van een loop pedal tijdens zijn live performance.

Binnen de Workshop Live Looping wordt er gewerkt aan de volgende vijf kernvaardigheden;

  • Creëren
  • Beleven
  • Presenteren
  • Verslaglegging
  • Reflecteren

De Workshop Live Looping is onderdeel van de kunstdiscipline muziek. Vele tracks die we vandaag in de westerse muziek kennen, bestaan uit vaste patronen. De patronen blijven zich, met uitzondering van een bridge, veelal herhalen. Dit is wat een bepaalde beat herkenbaarheid geeft. Tijdens deze muziek workshop ga je ook een vast patroon maken door middel van een loop. De live looping workshop wordt verdeeld in twee delen.

In het eerste blok laat de workshopdocent een aantal voorgeselecteerde liedjes horen, zodat je de track kunt analyseren. Hoeveel instrumenten kun je herkennen en welke instrumenten horen je? Het is heel goed mogelijk dat een instrument meerdere malen voorkomt. Elke deelnemer noteert zijn/haar bevindingen en krijgt de ruimte om te discussiëren met elkaar.

Wanneer de tracks geanalyseerd zijn, ga je in blok twee lekker zelf aan de slag met het maken van een muziek patroon. Je gaat klassikaal een beat creëren en naar aanleiding van het lijstje van de leerlingen kies je de instrumenten uit. De geluiden om een beat te maken staan op het keyboard van de workshopdocent. Je gaat proberen om de track vocaal én met behulp van het keyboard waarop op de beat wordt gespeeld in elkaar te zetten. De workshopdocent zal je daarbij begeleiden en assisteren. Wanneer dit lekker loopt, zal de docent besluiten om je een voor een zijn of haar instrument in te laten ‘spelen’ in het loopstation.

Deze afzonderlijke delen zullen als lagen op elkaar gestapeld worden met een complete track als resultaat. Deze afzonderlijke delen worden op elkaar gestapeld met een complete track als resultaat.

De Workshop Live Looping is geschikt voor leerlingen van:

  • Het basisonderwijs
  • Het Voortgezet onderwijs
  • Het Speciaal onderwijs
  • Het Middelbaar Onderwijs
  • Het Hoger beroepsonderwijs

De workshop is zeker ook geschikt voor andere doelgroepen.

De opdrachtgever zorgt voor een ruimte met tafels en stoelen en een schoolbord of smartboard. Skool Workshop zorgt voor de rest!

€ 165,00 voor de eerste workshop (60 minuten)
€ 150,00 voor de opeenvolgende workshops (60 minuten).

Exclusief reiskosten die € 0,28 per kilometer bedragen.

“Where Words fail, music speaks.”

Misschien vind je dit ook leuk?

Bootcamp Workshop

Workshop
Bootcamp

Tijdens de Workshop Bootcamp ben je met z’n alle actief bezig om te werken aan uithoudingsvermogen en word je bewust van je doorzettingsvermogen. Dit doe je doormiddel van oefeningen met behulp van jouw lichaamsgewicht.

Stop motion Workshop

Workshop
Stop motion

Leer hoe je jouw eigen animatiefilm maakt met de Workshop Stop Motion. Eerst bedenk je een verhaal die je later gaat uitwerken en gaat vastleggen op beeld. Je leert een aantal animatietechnieken tijdens deze workshop.

Ghetto drums Workshop

Workshop
Ghetto Drums

Tijdens de Workshop Ghetto Drums leer je drummen op een nieuwe manier. Je slaat met stokken op tonnen en creëert samen met de groep een beat en door het slaan op tonnen met stokken. Je creëert met de groep een beat.

Bel ons

Wij zijn elke werkdag telefonisch bereikbaar van 9:00 - 17:00.

+31 (0) 85 - 065 39 23

mail ons

en ontvang meer informatie over onze workshops en CKV Activiteiten.

kom langs

om onder het genot van een bakje koffie/thee jouw wensen te bespreken.

Aalsmeer, Aalst, Abcoude, Achtmaal, Alkmaar, Almelo, Almere, Alphen aan den Rijn, Alteveer, Amersfoort, Amstelveen, Amsterdam, Antwerpen, Apeldoorn, Arnemuiden, Arnhem, Assen, Asten, Bergen op Zoom, Breda, Brugge, Brussel, Baarle-Nassau, Badhoevedorp, Barendrecht, Bavel, Bergen, Berkel-Enschot, Beverwijk, Boxtel, Breukelen, Beekbergen, Bloemendaal, Bosschenhoofd, Berchem, Boekel, Bilthoven, Brunssum, Breezand, Bunschoten, Buren, Broek, Brakel, Capelle aan den IJssel, Castelre, Casteren, Castricum, Chaam, Coevorden, Cuijk, Culemborg, Den Bosch, Daarle, De Bilt, Dedemsvaart, De Kwakel, Delfgauw, Delft, Delfzijl, De Lier, De Meern, Den Bommel, Den Dolder, Den Dungen, Den Haag, Den Helder, Den Hoorn, Den Hout, Deurne, Deventer, Didam, Diemen, Dieren, Diessen, Dinteloord, Doetinchem, Domburg, Dongen, Doorn, Dordrecht, Dorst, Driehuizen, Driel, Dronten, Duiven, Duivendrecht, Dendermonde, Deurne, Drenthe, Enschede, Etten-leur, Ede, Eindhoven, Echten, Egmond aan Zee, Elshout, Engelen, Elsendorp, Emmeloord, Elsloo, Enkhuizen, Eexterzandvoort, Eersel, Effen, Enter, Esbeek, Emmen, Edam, Eerbeek, Fijnaart, Friesland, Flevoland, Galder, Gastel, Geertruidenberg, Geffen, Geldermalsen, Geldrop, Goes, Gorinchem, Gouda, Groningen, Gaanderen, Gameren, Gassel, Gemert, Gennep, Gilze, Goirle, Grave, Gent, Geleen, Giessen, Goudswaard, Groenlo, Groesbeek, Genk, Gelderland, Haarlem, Heerhugowaard, Heerle, Hengelo, Hilversum, Hoeven, Hellevoetsluis, Helmond, Heerenveen, Halsteren, Hansweert, Harderwijk, Haren, Hasselt, Heemskerk, Heemstede, Heerlen, Heeswijk, Heeze, Heinkenszand, Hendrik Ido Ambacht, Heusden, Hoek van Holland, Hoofddorp, Hoogvliet, Huizen, Haaren, Hank, Hardinxveld-Giessendam, Hedel, Heesch, Heijningen, Heiloo, Helvoirt, Heteren, Hillegom, Hilvarenbeek, Hoenderloo, Hooge Mierde, Horst, Houten, Ijsselstein, Ijmuiden, Kampen, Katwijk, Kerkrade, Lage Zwaluwe, Leeuwarden, Leiden, Leiden-Leidschendam-Voorburg, Lelystad, Lisse, Limburg, Maarssen, Maastricht, Middelburg, Mierlo, Moerdijk, Muiden, Naaldwijk, Nederweert, Nieuw Vennep, Noordwijk, Nootdorp, Noord-Holland, Noord-Brabant, Odijk, Oirschot, Oosterhout, Oss, Oudenbosch, Overijssel, Papendrecht, Prinsenbeek, Purmerend, Putte, Reusel, Rheden, Ridderkerk, Rijen, Rijsbergen, Rijswijk, Roermond, Rotterdam, Roosendaal, Rozenburg, Rosmalen, Rucphen, Raamsdonksveer, Renesse, Sas van Gent, Schagen, Scherpenzeel, Scheveningen, Schiedam, Schijndel, Schoonhoven, Sint-Michielsgestel, Sint-Oedenrode, Sint-Willebrord, Sittard, Slagharen, Sleeuwijk, Sliedrecht, Sneek, Soest, Someren, Son en Breugel, Spijkenisse, Sprang-Capelle, Sprundel, Standdaarbuiten, Staphorst, Steenbergen, Steenwijk, Terheijden, Terneuzen, Tholen, Tiel, Tilburg, Tongeren, Twello, Uden, Udenhout, Uitgeest, Uithoorn, Ulvenhout, Utrecht, Urk, Valkenburg, Valkenswaard, Veendam, Veenendaal, Veenhuizen, Veghel, Veldhoven, Velp, Venlo, Venray, Vianen, Vijfhuizen, Vinkeveen, Vlaardingen, Vleuten, Vlissingen, Volendam, Voorhout, Voorschoten, Vught, Waalre, Waalwijk, Waddinxveen, Wageningen, Waspik, Wassenaar, Wateringen, Weert, Weesp, Werkendam, Wernhout, Wierden, Wijchen, Wijk aan Zee, Wijk bij Duurstede, Willemstad, Winschoten, Winterswijk, Witteveen, Woensdrecht, Woerden, Wormerveer, Wolphaartsdijk, Woudrichem, Wouw, Wouwsche, Plantage, Yerseke, Ysselsteyn, Zaandam, Zaandijk, Zaltbommel, Zandvoort, Zeewolde, Zegge, Zeist, Zevenaar, Zevenbergen, Zevenbergsche-Hoek, Zevenhuizen, Zierikzee, Zoetermeer, Zoutelande, Zuidlaren, Zundert, Zutphen, Zwijndrecht, Zwolle, Zeeland, Zuid-Holland

Klanten beoordelingen

Jullie Workshop Smartphone Fotografie was werkbaar voor onze leerlingen en goed stapsgewijs aangeboden. De leerlingen gaan mee in de show van de heren. Na de kennismaking en een stukje achtergrond over fotografie gaan ze in de praktijk aan de slag. Als laatste komt de uitleg over het bewerken van de foto.​

Jeroen van Avermaete​
Nehalennia SSG​
Wat een heerlijke opbouw van de workshop. Jullie haalde de deelnemers uit hun comfortzone en leerde ze op een leuke manier hoe ze graffiti kunnen spuiten. Hier waren we erg blij mee. Ook de samenwerkingen van de workshopleiders energiek en de ander rust...Perfecte match

Marielle Holstein​
Zorgtoeleiding Zintri Zorggroep
De Workshop Hiphop was verrassend, door eerst een heel verhaal over Facebook en ‘ik ben geweldig’ etc. Ik dacht: waar gaat dit heen? Maar daarom wel geboeid. Top, echt veel geleerd in een korte tijd.

Senne Janssen
Holland Rijnland
Previous
Next

Workshop Live Looping

Leuk dat je voor de Workshop Live looping hebt gekozen!

Open chat
1
Goedendag, kan ik u ergens mee helpen?