Workshop Soap Acteren

Thuis / Workshops / Workshop Soap Acteren

Workshops op locatie

Alles word voor je geregeld

Het niveau wordt aangepast op de groep

Kwaliteit tegen een eerlijke prijs

act without expectation

Workshop soap acteren

Altijd al willen acteren in een film? Of helemaal in de rol duiken die jij altijd al hebt willen spelen, dit kan tijdens de Workshop Soap Acteren. Een soapserie is een televisieserie die oorspronkelijk meestal na de middag werd uitgezonden. Dat is nu al lang niet meer zo. Soaps zijn nu zo populair dat deze ook te volgen zijn op Netflix en Videoland. Bij een soap wordt vaak, van dag tot dag, de belevenissen van personen in een fictieve wereld gevolgd. Vooral de emotionele interacties en de relaties tussen de hoofdpersonen staan in het middelpunt van de aandacht. Een aantal verhaallijnen lopen door elkaar en er is zelden een duidelijk eind aan de verwikkelingen. GTSTPrison Break, en La Casa de Papel zijn voorbeelden van series, dit zijn dan ook een van de dé bekendste series van dit moment.

Binnen de Workshop Soap Acteren wordt er gewerkt aan de volgende vijf kernvaardigheden;

  • Creëren
  • Durven
  • Inleven
  • Respecteren
  • Zelfvertrouwen

De Workshop Soap Acteren is een onderdeel van de kunstdiscipline theater. Bij de Workshop Soap Acteren ga je een personage uitwerken. Als deze personage ga je korte dramascènes spelen met coaching van de workshopdocent. Uiteindelijk worden de verschillende scènes aan elkaar geplakt, waardoor de workshop resulteert in een leuke mini-soap die de deelnemers aan elkaar mogen presenteren. De workshop is inclusief de bekende soaptunes en geluidseffecten, waardoor het lijkt alsof je in een echte film acteert! Het is een theaterworkshop vol drama, intrige, liefde, passie, haat, nijd en vooral een flinke dosis humor! Kortom de Workshop Soap Acteren is een workshop voor ieder karakter! De Workshop Soap Acteren is verdeeld in twee delen.

In het eerste deel van deze theatrale workshop begin je met een warming-up in een cirkel. Je stelt jezelf voor doormiddel van een andere naam en typetje. De workshopdocent zal samen met de deelnemers scènes maken waarbij 1 à 2 personen de rode draad spelen en in elke scène terugkomen. Ook ga je samen soap-teksten schrijven en deze teksten oefenen met elkaar. Je leert verschillende emoties te uiten net als in soap series. Je leert ook te acteren voor de camera. Je leert samenwerken, je wordt uitgedaagd om uit je schulp te kruipen, je leert hoe je de dialogen overbrengt op de camera, je leert durven, en te vertrouwen op jezelf. Jij mag gezien worden!

Het tweede deel bestaat uit het uitwerken en spelen van je scène voor elkaar. Ook zal deze scène gespeeld worden voor de camera, zo lijkt het net een stukje echter.  Wees niet bang om overdreven te acteren, dit is wat de soap scène juist zo leuk maakt om naar te kijken.

De Workshop Soap Acteren is geschikt voor leerlingen van:

  • Het basisonderwijs
  • Het Voortgezet onderwijs
  • Het Speciaal onderwijs
  • Het Middelbaar Onderwijs
  • Het Hoger beroepsonderwijs

De workshop is zeker ook geschikt voor andere doelgroepen.

De opdrachtgever zorg voor een grote lokaal/ruimte met stoelen. De tafels worden door de opdrachtgever vooraf aan de kant gezet, of nog liever buiten het lokaal/ruimte, bijvoorbeeld op de gang. Skool Workshop zorgt voor de rest!

€ 165,00 voor de eerste workshop (60 minuten)
€ 150,00 voor de opeenvolgende workshops (60 minuten)

Exclusief reiskosten die € 0,28 cent per km bedragen.

“If it doesn’t challenge you, it won’t change you.”

Misschien vind je dit ook leuk?

Live Looping Workshop

Workshop
Live looping

De Workshop Live Looping is het in elkaar zetten van een eigen beat. Dit doe je samen met een groep. Wij zorgen ervoor dat iedereen een eigen input brengen in de beat. Zo zou de een kunnen zingen en een ander een ritme maken.

Pannavoetbal Workshop

Workshop
Pannavoetbal

Met de Workshop Pannavoetbal leer je een aantal bekende trucs met een voetbal. Het doel van het spel is ervoor zorgen dat je zo vaak mogelijk door de poorten van de tegenstander gaat. Dit doe je door het gebruik van trucjes om de tegenstander tegen te houden.

Theatersport Workshop

Workshop
Theatersport

Tijdens de Workshop Theatersport leer je improviseren. Zonder script leer je met de groep een scene spelen. Je leert jezelf zelfvertrouwen aan. Tijdens een improvisatie kun je geen fouten maken dit maakt het wat makkelijker om uit je comfortzone te stappen

Bel ons

Wij zijn elke werkdag telefonisch bereikbaar van 9:00 - 17:00.

+31 (0) 85 - 065 39 23

mail ons

en ontvang meer informatie over onze workshops en CKV Activiteiten.

kom langs

om onder het genot van een bakje koffie/thee jouw wensen te bespreken.

Aalsmeer, Aalst, Abcoude, Achtmaal, Alkmaar, Almelo, Almere, Alphen aan den Rijn, Alteveer, Amersfoort, Amstelveen, Amsterdam, Antwerpen, Apeldoorn, Arnemuiden, Arnhem, Assen, Asten, Bergen op Zoom, Breda, Brugge, Brussel, Baarle-Nassau, Badhoevedorp, Barendrecht, Bavel, Bergen, Berkel-Enschot, Beverwijk, Boxtel, Breukelen, Beekbergen, Bloemendaal, Bosschenhoofd, Berchem, Boekel, Bilthoven, Brunssum, Breezand, Bunschoten, Buren, Broek, Brakel, Capelle aan den IJssel, Castelre, Casteren, Castricum, Chaam, Coevorden, Cuijk, Culemborg, Den Bosch, Daarle, De Bilt, Dedemsvaart, De Kwakel, Delfgauw, Delft, Delfzijl, De Lier, De Meern, Den Bommel, Den Dolder, Den Dungen, Den Haag, Den Helder, Den Hoorn, Den Hout, Deurne, Deventer, Didam, Diemen, Dieren, Diessen, Dinteloord, Doetinchem, Domburg, Dongen, Doorn, Dordrecht, Dorst, Driehuizen, Driel, Dronten, Duiven, Duivendrecht, Dendermonde, Deurne, Drenthe, Enschede, Etten-leur, Ede, Eindhoven, Echten, Egmond aan Zee, Elshout, Engelen, Elsendorp, Emmeloord, Elsloo, Enkhuizen, Eexterzandvoort, Eersel, Effen, Enter, Esbeek, Emmen, Edam, Eerbeek, Fijnaart, Friesland, Flevoland, Galder, Gastel, Geertruidenberg, Geffen, Geldermalsen, Geldrop, Goes, Gorinchem, Gouda, Groningen, Gaanderen, Gameren, Gassel, Gemert, Gennep, Gilze, Goirle, Grave, Gent, Geleen, Giessen, Goudswaard, Groenlo, Groesbeek, Genk, Gelderland, Haarlem, Heerhugowaard, Heerle, Hengelo, Hilversum, Hoeven, Hellevoetsluis, Helmond, Heerenveen, Halsteren, Hansweert, Harderwijk, Haren, Hasselt, Heemskerk, Heemstede, Heerlen, Heeswijk, Heeze, Heinkenszand, Hendrik Ido Ambacht, Heusden, Hoek van Holland, Hoofddorp, Hoogvliet, Huizen, Haaren, Hank, Hardinxveld-Giessendam, Hedel, Heesch, Heijningen, Heiloo, Helvoirt, Heteren, Hillegom, Hilvarenbeek, Hoenderloo, Hooge Mierde, Horst, Houten, Ijsselstein, Ijmuiden, Kampen, Katwijk, Kerkrade, Lage Zwaluwe, Leeuwarden, Leiden, Leiden-Leidschendam-Voorburg, Lelystad, Lisse, Limburg, Maarssen, Maastricht, Middelburg, Mierlo, Moerdijk, Muiden, Naaldwijk, Nederweert, Nieuw Vennep, Noordwijk, Nootdorp, Noord-Holland, Noord-Brabant, Odijk, Oirschot, Oosterhout, Oss, Oudenbosch, Overijssel, Papendrecht, Prinsenbeek, Purmerend, Putte, Reusel, Rheden, Ridderkerk, Rijen, Rijsbergen, Rijswijk, Roermond, Rotterdam, Roosendaal, Rozenburg, Rosmalen, Rucphen, Raamsdonksveer, Renesse, Sas van Gent, Schagen, Scherpenzeel, Scheveningen, Schiedam, Schijndel, Schoonhoven, Sint-Michielsgestel, Sint-Oedenrode, Sint-Willebrord, Sittard, Slagharen, Sleeuwijk, Sliedrecht, Sneek, Soest, Someren, Son en Breugel, Spijkenisse, Sprang-Capelle, Sprundel, Standdaarbuiten, Staphorst, Steenbergen, Steenwijk, Terheijden, Terneuzen, Tholen, Tiel, Tilburg, Tongeren, Twello, Uden, Udenhout, Uitgeest, Uithoorn, Ulvenhout, Utrecht, Urk, Valkenburg, Valkenswaard, Veendam, Veenendaal, Veenhuizen, Veghel, Veldhoven, Velp, Venlo, Venray, Vianen, Vijfhuizen, Vinkeveen, Vlaardingen, Vleuten, Vlissingen, Volendam, Voorhout, Voorschoten, Vught, Waalre, Waalwijk, Waddinxveen, Wageningen, Waspik, Wassenaar, Wateringen, Weert, Weesp, Werkendam, Wernhout, Wierden, Wijchen, Wijk aan Zee, Wijk bij Duurstede, Willemstad, Winschoten, Winterswijk, Witteveen, Woensdrecht, Woerden, Wormerveer, Wolphaartsdijk, Woudrichem, Wouw, Wouwsche, Plantage, Yerseke, Ysselsteyn, Zaandam, Zaandijk, Zaltbommel, Zandvoort, Zeewolde, Zegge, Zeist, Zevenaar, Zevenbergen, Zevenbergsche-Hoek, Zevenhuizen, Zierikzee, Zoetermeer, Zoutelande, Zuidlaren, Zundert, Zutphen, Zwijndrecht, Zwolle, Zeeland, Zuid-Holland

Klanten beoordelingen

Jullie Workshop Smartphone Fotografie was werkbaar voor onze leerlingen en goed stapsgewijs aangeboden. De leerlingen gaan mee in de show van de heren. Na de kennismaking en een stukje achtergrond over fotografie gaan ze in de praktijk aan de slag. Als laatste komt de uitleg over het bewerken van de foto.​

Jeroen van Avermaete​
Nehalennia SSG​
Wat een heerlijke opbouw van de workshop. Jullie haalde de deelnemers uit hun comfortzone en leerde ze op een leuke manier hoe ze graffiti kunnen spuiten. Hier waren we erg blij mee. Ook de samenwerkingen van de workshopleiders energiek en de ander rust...Perfecte match

Marielle Holstein​
Zorgtoeleiding Zintri Zorggroep
De Workshop Hiphop was verrassend, door eerst een heel verhaal over Facebook en ‘ik ben geweldig’ etc. Ik dacht: waar gaat dit heen? Maar daarom wel geboeid. Top, echt veel geleerd in een korte tijd.

Senne Janssen
Holland Rijnland
Previous
Next

Workshop Soap Acteren

Leuk dat je voor de Workshop Soap Acteren hebt gekozen!

Open chat
1
Goedendag, kan ik u ergens mee helpen?