Workshop T-Shirt Ontwerpen

Thuis / Workshops / Workshop T-shirt ontwerpen

Workshops op locatie

Alles word voor je geregeld

Het niveau wordt aangepast op de groep

Kwaliteit tegen een eerlijke prijs

you are the artist and the art

Workshop T-shirt ontwerpen

Een eigen T-shirt ontwerpen? Wie wil dat nou niet? Tijdens de workshop T-shirt ontwerpen tover je een saai T-shirt om tot een vet shirt dat bij jou past. Vind je het leuk om met de mode mee te gaan? Of wil je juist anders zijn? Dan is een workshop T-shirt ontwerpen iets voor jou. Creëer je eigen stijl, of het nou een croptop, longsleeve of een T-shirt met gaten is, alles mag! Glitters, studs en andere materialen zullen gebruikt worden om jou shirt te laten shinen. Jij bent de baas en wie weet loop jij straks rond in jouw eigen ontworpen design!

Binnen de workshop T-shirt Ontwerpen wordt er gewerkt aan de volgende vijf kernvaardigheden:

  • Anticiperen
  • Creëren
  • Beleven
  • Innoveren
  • Onderscheiden

De Workshop T-shirt Ontwerpen  is onderdeel van kunstdiscipline beeldende kunst. Tijdens deze workshop ga je jouw eigen shirt designen. Je bedenkt een uniek design en pimpt je eigen T-shirt. Op een coole manier ga je los op een shirt, hoe vet is dat! Deze vorm van beeldende kunst zorgt, net als de workshop graffiti, voor een boost van creativiteit en zelfvertrouwen.

De workshop bestaat uit twee delen. In het eerste gedeelte van de T-shirt ontwerpen workshop gaan we beginnen met het creatieve denkproces: het bedenken en schetsen van je ontwerp. Ook leer je de gekste en slimste trucjes om een saai wit shirt om te toveren naar een supergaaf design. Je leert om creatief aan de slag te gaan en hoe je op een simpele en leuke manier iets heel origineels op je kleding kan zetten. Zo zorg je ervoor dat jouw T-shirt echt uniek is.

Het tweede deel gaan we over tot het uitvoeren van je ontwerp op een wit shirt. Het leukste aan deze workshop is, naast dat je lekker bezig bent, dat je jouw ontworpen shirt na afloop mee mag nemen en met trots kan dragen. Jouw eigen, unieke design, daar mag je trots op zijn!

De Workshop T-Shirt Ontwerpen is geschikt voor leerlingen van:

  • Het basisonderwijs
  • Het Voortgezet onderwijs
  • Het Speciaal onderwijs 
  • Het Middelbaar Onderwijs 
  • Het Hoger beroepsonderwijs

De workshop is zeker ook geschikt voor andere doelgroepen.

De opdrachtgever zorgt voor een gewoon lokaal of een technieklokaal. Skool Workshop zorgt voor de rest!

€ 165,00 voor de eerste workshop (60 minuten)
€ 150,00 voor de opeenvolgende workshops (60 minuten)

Per deelnemer rekenen wij € 7,50 materiaalkosten.


Exclusief reiskosten die € 0,28 cent per km bedragen.

CJP Cultuurkaart 2020

165,- 60 minuten | Maximaal 30 deelnemers
  • Voor alle leerniveaus.
  • Meerdere rondes mogelijk.
  • Betalen middels CJP is mogelijk.
  • Exclusief reiskosten die € 0,28 cent per km bedragen.
  • Per deelnemer rekenen wij € 7,50 materialkosten.

“The details are not the details, they make the design.”

Misschien vind je dit ook leuk?

Flashmob Workshop

Workshop
Flashmob

Tijdens de Workshop Flashmob leer je met z’n alle een creatieve dans te performen. Je leert samenwerken, doordenken en durven. Samen zorg je ervoor dat de dans klopt en hoe je met elkaar een verassende performance kan neerzetten.

Graffiti Workshop

Workshop
Graffiti

Met deze creatieve workshop leer je werken met spuitbussen op canvas. Je maakt je eigen kunstwerk op een eigen canvas, of je maakt als groep een groter kustwerk waarop iedereen zijn creativiteit kan uiten.     

Vloggen Workshop

Workshop
Vloggen

Tijdens de Workshop Vloggen ben je resultaatgericht bezig en Je leert de basisvaardigheden van het Vloggen tijdens deze workshop. Van hoe je het beste kunt filmen tot aan de bewerking van de video.

Bel ons

Wij zijn elke werkdag telefonisch bereikbaar van 9:00 - 17:00.

+31 (0) 85 - 065 39 23

mail ons

en ontvang meer informatie over onze workshops en CKV Activiteiten.

kom langs

om onder het genot van een bakje koffie/thee jouw wensen te bespreken.

Aalsmeer, Aalst, Abcoude, Achtmaal, Alkmaar, Almelo, Almere, Alphen aan den Rijn, Alteveer, Amersfoort, Amstelveen, Amsterdam, Antwerpen, Apeldoorn, Arnemuiden, Arnhem, Assen, Asten, Bergen op Zoom, Breda, Brugge, Brussel, Baarle-Nassau, Badhoevedorp, Barendrecht, Bavel, Bergen, Berkel-Enschot, Beverwijk, Boxtel, Breukelen, Beekbergen, Bloemendaal, Bosschenhoofd, Berchem, Boekel, Bilthoven, Brunssum, Breezand, Bunschoten, Buren, Broek, Brakel, Capelle aan den IJssel, Castelre, Casteren, Castricum, Chaam, Coevorden, Cuijk, Culemborg, Den Bosch, Daarle, De Bilt, Dedemsvaart, De Kwakel, Delfgauw, Delft, Delfzijl, De Lier, De Meern, Den Bommel, Den Dolder, Den Dungen, Den Haag, Den Helder, Den Hoorn, Den Hout, Deurne, Deventer, Didam, Diemen, Dieren, Diessen, Dinteloord, Doetinchem, Domburg, Dongen, Doorn, Dordrecht, Dorst, Driehuizen, Driel, Dronten, Duiven, Duivendrecht, Dendermonde, Deurne, Drenthe, Enschede, Etten-leur, Ede, Eindhoven, Echten, Egmond aan Zee, Elshout, Engelen, Elsendorp, Emmeloord, Elsloo, Enkhuizen, Eexterzandvoort, Eersel, Effen, Enter, Esbeek, Emmen, Edam, Eerbeek, Fijnaart, Friesland, Flevoland, Galder, Gastel, Geertruidenberg, Geffen, Geldermalsen, Geldrop, Goes, Gorinchem, Gouda, Groningen, Gaanderen, Gameren, Gassel, Gemert, Gennep, Gilze, Goirle, Grave, Gent, Geleen, Giessen, Goudswaard, Groenlo, Groesbeek, Genk, Gelderland, Haarlem, Heerhugowaard, Heerle, Hengelo, Hilversum, Hoeven, Hellevoetsluis, Helmond, Heerenveen, Halsteren, Hansweert, Harderwijk, Haren, Hasselt, Heemskerk, Heemstede, Heerlen, Heeswijk, Heeze, Heinkenszand, Hendrik Ido Ambacht, Heusden, Hoek van Holland, Hoofddorp, Hoogvliet, Huizen, Haaren, Hank, Hardinxveld-Giessendam, Hedel, Heesch, Heijningen, Heiloo, Helvoirt, Heteren, Hillegom, Hilvarenbeek, Hoenderloo, Hooge Mierde, Horst, Houten, Ijsselstein, Ijmuiden, Kampen, Katwijk, Kerkrade, Lage Zwaluwe, Leeuwarden, Leiden, Leiden-Leidschendam-Voorburg, Lelystad, Lisse, Limburg, Maarssen, Maastricht, Middelburg, Mierlo, Moerdijk, Muiden, Naaldwijk, Nederweert, Nieuw Vennep, Noordwijk, Nootdorp, Noord-Holland, Noord-Brabant, Odijk, Oirschot, Oosterhout, Oss, Oudenbosch, Overijssel, Papendrecht, Prinsenbeek, Purmerend, Putte, Reusel, Rheden, Ridderkerk, Rijen, Rijsbergen, Rijswijk, Roermond, Rotterdam, Roosendaal, Rozenburg, Rosmalen, Rucphen, Raamsdonksveer, Renesse, Sas van Gent, Schagen, Scherpenzeel, Scheveningen, Schiedam, Schijndel, Schoonhoven, Sint-Michielsgestel, Sint-Oedenrode, Sint-Willebrord, Sittard, Slagharen, Sleeuwijk, Sliedrecht, Sneek, Soest, Someren, Son en Breugel, Spijkenisse, Sprang-Capelle, Sprundel, Standdaarbuiten, Staphorst, Steenbergen, Steenwijk, Terheijden, Terneuzen, Tholen, Tiel, Tilburg, Tongeren, Twello, Uden, Udenhout, Uitgeest, Uithoorn, Ulvenhout, Utrecht, Urk, Valkenburg, Valkenswaard, Veendam, Veenendaal, Veenhuizen, Veghel, Veldhoven, Velp, Venlo, Venray, Vianen, Vijfhuizen, Vinkeveen, Vlaardingen, Vleuten, Vlissingen, Volendam, Voorhout, Voorschoten, Vught, Waalre, Waalwijk, Waddinxveen, Wageningen, Waspik, Wassenaar, Wateringen, Weert, Weesp, Werkendam, Wernhout, Wierden, Wijchen, Wijk aan Zee, Wijk bij Duurstede, Willemstad, Winschoten, Winterswijk, Witteveen, Woensdrecht, Woerden, Wormerveer, Wolphaartsdijk, Woudrichem, Wouw, Wouwsche, Plantage, Yerseke, Ysselsteyn, Zaandam, Zaandijk, Zaltbommel, Zandvoort, Zeewolde, Zegge, Zeist, Zevenaar, Zevenbergen, Zevenbergsche-Hoek, Zevenhuizen, Zierikzee, Zoetermeer, Zoutelande, Zuidlaren, Zundert, Zutphen, Zwijndrecht, Zwolle, Zeeland, Zuid-Holland

Klanten beoordelingen

Jullie Workshop Smartphone Fotografie was werkbaar voor onze leerlingen en goed stapsgewijs aangeboden. De leerlingen gaan mee in de show van de heren. Na de kennismaking en een stukje achtergrond over fotografie gaan ze in de praktijk aan de slag. Als laatste komt de uitleg over het bewerken van de foto.​

Jeroen van Avermaete​
Nehalennia SSG​
Wat een heerlijke opbouw van de workshop. Jullie haalde de deelnemers uit hun comfortzone en leerde ze op een leuke manier hoe ze graffiti kunnen spuiten. Hier waren we erg blij mee. Ook de samenwerkingen van de workshopleiders energiek en de ander rust...Perfecte match

Marielle Holstein​
Zorgtoeleiding Zintri Zorggroep
De Workshop Hiphop was verrassend, door eerst een heel verhaal over Facebook en ‘ik ben geweldig’ etc. Ik dacht: waar gaat dit heen? Maar daarom wel geboeid. Top, echt veel geleerd in een korte tijd.

Senne Janssen
Holland Rijnland
Previous
Next

Workshop T-shirt ontwerpen

Leuk dat je voor de Workshop T-shirt Ontwerpen hebt gekozen!

Open chat
1
Goedendag, kan ik u ergens mee helpen?