Workshops op School

Thuis / Workshops op school

Workshops op locatie

Alles wordt voor je geregeld

Het niveau wordt aangepast op de groep

Kwaliteit tegen een eerlijke prijs

Workshops op school

Al de workshops die Skool Workshop aanbiedt geven wij bij jou op school. Zolang je in Nederland of België gevestigd bent, komen wij naar jou toe. Skool Workshop zorgt ervoor dat we al de benodigde apparatuur zelf meenemen. Een workshop op school is de perfecte invulling van je cultuurdag of schoolproject! Je zult je schoolgebouw niet hoeven te verlaten samen met je leerlingen. Wij nemen alles voor je uit handen: van het inschrijven tot en met de afsluiting. Alles wordt van A tot Z verzorgd. Laat jouw wensen aan ons weten, zodat wij contact met jou op kunnen nemen en deze workshops samen tot een groot succes kunnen maken.

Ons doel

Ons doel is dat ieder leerling een goede introductie krijgt en zelf kan experimenteren in verschillende kunstdisciplines. Dat zij mentaal en fysiek gezond bezig kunnen zijn. Bij ons staat het stimuleren van de zelfvertrouwen centraal! Durven om jezelf te vertrouwen, voor jezelf op te komen en jezelf te laten zien. Daarnaast zorgen we ervoor dat iedere deelnemer vanaf het begin tot aan het eind actief bij de workshop betrokken is. 

Vertrouwde omgeving

Veel leerlingen leven in een bepaalde comfortzone. Het gaat om een dagelijks patroon van activiteiten die goed en comfortabel voelen, maar na verloop van tijd minder vernieuwing bieden. Het programma van Skool Workshop is ingesteld op ontdekken, durven, samenwerken en experimenteren. Tegelijkertijd wordt de drempel om op lange termijn nieuwe dingen te ondernemen een stuk minder hoog. 

meiden
Video afspelen

'Leren en plezier maken!'

Workshops

Op locatie

Een Workshop op School kan precies zijn wat jouw klas nodig heeft. Iemand van buiten die de klas op een verfrissende manier inspireert. De leerlingen zullen het erg leuk vinden om iets leuks en iets nieuws te doen. Het is niet alleen maar plezier, er wordt ook daadwerkelijk geleerd! Onze professionals hebben jarenlange ervaring en weten precies hoe ze grote groepen leerlingen moeten enthousiasmeren en motiveren. Iedere leerling wordt goed betrokken bij de Workshop zodat iedereen een leuke ervaring op kan doen.

 

Workshops

Wij doen graag ons best om zo goed mogelijk een volledige dag vol te plannen in het teken van cultuur, kunst en creativiteit. Tijdens een zogenaamde cultuurdag of CKV dag verzorgen wij een complete dag aan workshops op school. Je kunt zelf op onze site uitkiezen welke workshops het beste bij jouw leerlingen passen.  

Aanbod

In totaal hebben wij 29 verschillende workshops die wij kunnen aanbieden tijdens een cultuurdag of voor workshops op school.  Alle workshops zijn altijd mogelijk!
Deze workshops zijn verdeeld onder 6 kunstdisciplines Beeldende Kunst, Dans, Media, Muziek, Sport en Theater.

Offerte aanvragen

Wil je een offerte aanvragen voor een workshop op school? Deze vraag eenvoudig aan op onze website. Ook kunt u ons bellen of mailen.

Telefoonnummer: 085 – 0653 923
e-mail:[email protected]

 

Misschien vind je dit ook leuk?

Workshop Rap

Teamuitje Rap

Op een vernieuwende manier kijken naar teksten, boodschappen, trending topics en deze op een ritmische manier met elkaar verbinden? Dan is Teamuitje Rap een leuk idee!
Workshop Light Graffiti

Vrijgezellenfeest Light Graffiti

Ben je op zoek naar een Flitsende vrijgezellenfeest? dan ben je met deze workshop op het goede adres. Bij deze workshop combineer je zaklampen en fotografie tot een kunstwerk. Lijkt dat je leuk? Kies dan nu voor het Vrijgezellenfeest Light Graffiti.
Workshop Breakdance

Breakdance Kinderfeestje

Een actief kinderfeestje waarbij je coole stunts leert. Wil je leren om rondjes op je hoofd te draaien, handstanden te maken of  je voetenwerk verbeteren. Dan ben je bij Skool Workshop aan het juiste adres voor een Kinderfeestje Breakdance.

Bel ons

Wij zijn elke werkdag telefonisch bereikbaar van 9:00 - 17:00.

+31 (0) 85 - 065 39 23

mail ons

en ontvang meer informatie over onze workshops en CKV Activiteiten.

kom langs

om onder het genot van een bakje koffie/thee jouw wensen te bespreken.

Aalsmeer, Aalst, Abcoude, Achtmaal, Alkmaar, Almelo, Almere, Alphen aan den Rijn, Alteveer, Amersfoort, Amstelveen, Amsterdam, Antwerpen, Apeldoorn, Arnemuiden, Arnhem, Assen, Asten, Bergen op Zoom, Breda, Brugge, Brussel, Baarle-Nassau, Badhoevedorp, Barendrecht, Bavel, Bergen, Berkel-Enschot, Beverwijk, Boxtel, Breukelen, Beekbergen, Bloemendaal, Bosschenhoofd, Berchem, Boekel, Bilthoven, Brunssum, Breezand, Bunschoten, Buren, Broek, Brakel, Capelle aan den IJssel, Castelre, Casteren, Castricum, Chaam, Coevorden, Cuijk, Culemborg, Den Bosch, Daarle, De Bilt, Dedemsvaart, De Kwakel, Delfgauw, Delft, Delfzijl, De Lier, De Meern, Den Bommel, Den Dolder, Den Dungen, Den Haag, Den Helder, Den Hoorn, Den Hout, Deurne, Deventer, Didam, Diemen, Dieren, Diessen, Dinteloord, Doetinchem, Domburg, Dongen, Doorn, Dordrecht, Dorst, Driehuizen, Driel, Dronten, Duiven, Duivendrecht, Dendermonde, Deurne, Drenthe, Enschede, Etten-leur, Ede, Eindhoven, Echten, Egmond aan Zee, Elshout, Engelen, Elsendorp, Emmeloord, Elsloo, Enkhuizen, Eexterzandvoort, Eersel, Effen, Enter, Esbeek, Emmen, Edam, Eerbeek, Fijnaart, Friesland, Flevoland, Galder, Gastel, Geertruidenberg, Geffen, Geldermalsen, Geldrop, Goes, Gorinchem, Gouda, Groningen, Gaanderen, Gameren, Gassel, Gemert, Gennep, Gilze, Goirle, Grave, Gent, Geleen, Giessen, Goudswaard, Groenlo, Groesbeek, Genk, Gelderland, Haarlem, Heerhugowaard, Heerle, Hengelo, Hilversum, Hoeven, Hellevoetsluis, Helmond, Heerenveen, Halsteren, Hansweert, Harderwijk, Haren, Hasselt, Heemskerk, Heemstede, Heerlen, Heeswijk, Heeze, Heinkenszand, Hendrik Ido Ambacht, Heusden, Hoek van Holland, Hoofddorp, Hoogvliet, Huizen, Haaren, Hank, Hardinxveld-Giessendam, Hedel, Heesch, Heijningen, Heiloo, Helvoirt, Heteren, Hillegom, Hilvarenbeek, Hoenderloo, Hooge Mierde, Horst, Houten, Ijsselstein, Ijmuiden, Kampen, Katwijk, Kerkrade, Lage Zwaluwe, Leeuwarden, Leiden, Leiden-Leidschendam-Voorburg, Lelystad, Lisse, Limburg, Maarssen, Maastricht, Middelburg, Mierlo, Moerdijk, Muiden, Naaldwijk, Nederweert, Nieuw Vennep, Noordwijk, Nootdorp, Noord-Holland, Noord-Brabant, Odijk, Oirschot, Oosterhout, Oss, Oudenbosch, Overijssel, Papendrecht, Prinsenbeek, Purmerend, Putte, Reusel, Rheden, Ridderkerk, Rijen, Rijsbergen, Rijswijk, Roermond, Rotterdam, Roosendaal, Rozenburg, Rosmalen, Rucphen, Raamsdonksveer, Renesse, Sas van Gent, Schagen, Scherpenzeel, Scheveningen, Schiedam, Schijndel, Schoonhoven, Sint-Michielsgestel, Sint-Oedenrode, Sint-Willebrord, Sittard, Slagharen, Sleeuwijk, Sliedrecht, Sneek, Soest, Someren, Son en Breugel, Spijkenisse, Sprang-Capelle, Sprundel, Standdaarbuiten, Staphorst, Steenbergen, Steenwijk, Terheijden, Terneuzen, Tholen, Tiel, Tilburg, Tongeren, Twello, Uden, Udenhout, Uitgeest, Uithoorn, Ulvenhout, Utrecht, Urk, Valkenburg, Valkenswaard, Veendam, Veenendaal, Veenhuizen, Veghel, Veldhoven, Velp, Venlo, Venray, Vianen, Vijfhuizen, Vinkeveen, Vlaardingen, Vleuten, Vlissingen, Volendam, Voorhout, Voorschoten, Vught, Waalre, Waalwijk, Waddinxveen, Wageningen, Waspik, Wassenaar, Wateringen, Weert, Weesp, Werkendam, Wernhout, Wierden, Wijchen, Wijk aan Zee, Wijk bij Duurstede, Willemstad, Winschoten, Winterswijk, Witteveen, Woensdrecht, Woerden, Wormerveer, Wolphaartsdijk, Woudrichem, Wouw, Wouwsche, Plantage, Yerseke, Ysselsteyn, Zaandam, Zaandijk, Zaltbommel, Zandvoort, Zeewolde, Zegge, Zeist, Zevenaar, Zevenbergen, Zevenbergsche-Hoek, Zevenhuizen, Zierikzee, Zoetermeer, Zoutelande, Zuidlaren, Zundert, Zutphen, Zwijndrecht, Zwolle, Zeeland, Zuid-Holland

Klanten beoordelingen

Jullie Workshop Smartphone Fotografie was werkbaar voor onze leerlingen en goed stapsgewijs aangeboden. De leerlingen gaan mee in de show van de heren. Na de kennismaking en een stukje achtergrond over fotografie gaan ze in de praktijk aan de slag. Als laatste komt de uitleg over het bewerken van de foto.​

Jeroen van Avermaete​
Nehalennia SSG​
Wat een heerlijke opbouw van de workshop. Jullie haalde de deelnemers uit hun comfortzone en leerde ze op een leuke manier hoe ze graffiti kunnen spuiten. Hier waren we erg blij mee. Ook de samenwerkingen van de workshopleiders energiek en de ander rust...Perfecte match

Marielle Holstein​
Zorgtoeleiding Zintri Zorggroep
De Workshop Hiphop was verrassend, door eerst een heel verhaal over Facebook en ‘ik ben geweldig’ etc. Ik dacht: waar gaat dit heen? Maar daarom wel geboeid. Top, echt veel geleerd in een korte tijd.

Senne Janssen
Holland Rijnland
Previous
Next

Onze doelgroepen

Open chat
1
Goedendag, kan ik u ergens mee helpen?