Activiteiten voor jongeren

Stop Motion Activiteit voor jongeren
Kickboks Activiteit voor jongeren
Jongeren Ontdekken Talent

Inspirerende Activiteiten voor Jongeren

Ontdek je talent en laat je creativiteit schitteren met onze opwindende activiteiten voor jongeren! Van kleintjes vanaf 4 jaar tot jongvolwassenen, ons team biedt een breed aanbod aan workshops en activiteiten voor jongeren. Leer de kunst van graffiti, rap je weg naar succes, maak je eigen podcast of schitter op het acteerpodium in tijdens soapworkshops. Onze activiteiten zijn niet alleen leuk, maar ze tillen ook je zelfvertrouwen naar nieuwe hoogten en dagen je uit om buiten je comfortzone te treden. We geloven dat iedereen ergens in uitblinkt en we willen jou helpen om jouw talent te vinden. Of je nu dol bent op t-shirt ontwerpen, vloggen, muziek produceren, of als je jezelf wilt ontwikkelen in dj-vaardigheden, onze workshops stellen je instaat om jouw passie optimaal na te jagen. Onze activiteiten voor jongeren zijn geschikt voor diverse settings, waaronder justitiële jeugdinrichtingen, schoolprojecten en gemeentelijke workshops.

Bekijk onze workshops

Jongeren Empowerment: Leren en Groeien met Onze Boeiende Workshops, Inclusief Podcasts

Bij ons draait het niet alleen om leuke activiteiten voor jongeren, maar ook om persoonlijke groei en verantwoordelijkheid in de samenleving. Onze deskundige workshopdocenten delen waardevolle inzichten over seksualiteit, drugsgebruik en financiële verantwoordelijkheid in interactieve workshops. We geven jongeren de kennis en het inzicht om weloverwogen beslissingen te nemen, allemaal verpakt in leuke en leerzame activiteiten, waaronder onze boeiende podcast workshops. Bovendien bieden we de mogelijkheid voor langere trajecten, waarbij jongeren gedurende een uitgebreide periode diepgaander kunnen ingaan op deze onderwerpen en hun persoonlijke groei kunnen bevorderen.

In onze rollenspellen stappen jongeren in realistische situaties en leren ze cruciale communicatievaardigheden en het maken van lastige keuzes. Bovendien bieden we een open ruimte voor groepsdiscussies, waar jongeren hun vragen en zorgen kunnen delen, waardoor begrip, empathie en gedeelde ervaringen worden bevorderd.

CJP-budget onbenut? Skool Workshop biedt oplossing!

We bieden bij Skool Workshop workshops en cultuurdagen aan voor scholen die gebruik maken van het CJP. Het CJP-tegoed kan door scholen worden uitgegeven of worden doorgegeven aan de leerlingen, maar helaas blijft het budget bij veel scholen ongebruikt liggen, terwijl andere scholen juist zeer actief zijn. Dit is zonde en daarom hebben we bij Skool Workshop de perfecte oplossing bedacht. Je kunt namelijk bij ons het CJP-budget van afgelopen jaar parkeren en meenemen naar het volgende jaar, zodat het niet verloren gaat. Zo heb je een extra buffer voor het komende jaar en profiteren jouw leerlingen optimaal van het CJP-budget. Wil jij er ook zeker van zijn dat het budget niet verloren gaat? Stuur ons dan snel een mail!

Vraag mee informatie aan

Heb je vragen?
Voel je vrij om contact met ons op te nemen. We staan je graag te woord.

Flexibele (Bij)baan

Workshopdocent